Hakkımızda

Sizlere 29 yıldır hizmet vermekte olan şirketimiz, 1979 yılında Antalya'nın Alanya ilçesinde, kamyon karasörü olarak başlanılmış olup 1986 yılında kereste üzerine yoğunlaşarak 1991 yılında tamamen kereste işi yapılmaya başlanılmıştır. 2003 yılında sermaye artırımına gidilerek ve fabrikamızı Oba Kasabasına taşıyarak 7.500 m2 alan üzerine kurduk. 2007 yılında inşaat sektörüne girerek dünyada mevcut en son yapı ve inşaat, çatı malzemeleri satışına başlanmıştır. Kereste fabrikamızda müşterilerimiz tarafından istenen her ölçü ve tasarımdaki ürünler, teknik ve kalifiyeli kadromuzla hatasız olarak üretilmektedir.

Ürün Yelpazesi

Ürünlerimiz ise; Fırınlı, Emprenyeli, Kereste, Lambiri, Döşeme, İstenen ölçü ve şekilde çıta ve profiller, Laminant parke, Osb ahşap çatı panelleri, Yalı Bastık Sistemleri, Su-ısı izolasyonu ile ilgili üstün performanslı malzemeler, Mebran, Shingle Çatı Sistemleri, İsoline Levha, Onduline Hr Levha, Plywood Kalıplık Kontraplak, Su Kontraplağı, Kiremit vb. malzemelerden oluşmaktadır.

Vizyon

Kasapoğulları Kerestecilik olarak müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak, yüksek kalitede ve uygun fiyatlarda mamül üretmek hedefimizdir. Fabrikamızda kullandığımız tüm makine ve ekipmanlar seçilirken, ahşap işleme konusunda lider olan firmalar tercih edilmiştir. Verdiğimiz hizmet ve ürünlerimizin kalitesini kaliteli ekipman ve profesyonel çalışanlarımız ile her zaman daha iyiye götürmekteyiz.

Sektörle ilgili her türlü gelişmeleri ve projeleri takip eden şirketimiz, bu yenilikleri anında müşterilerine ileterek alternatifi geniş bir ürün yelpazesi ile talepleri karşılamaktadır.